Veicam nesezonas riepu uzglabāšanu Atlas Riepu noliktavā


Riepu uzglabasana - Atlas RiepasLielākā daļa autobraucēju izmanto divus riepu komplektus - ar vasaras riepām brauc vasaras sezonā, bet ziemā montē ziemas riepas. Ko darīt ar vasaras riepu komplektu ziemā un otrādi? Privātmāju īpašniekiem tā nav liela bēda - otru komplektu var noglabāt garāžā vai pagrabā. Savukārt dzīvokļu saimniekiem otrs riepu komplekts sagādā liekas klapatas. Tāpēc autobraucēju ērtībai piedāvājam pakalpojumu - sezonālā riepu uzglabāšana, kas izmaksās 45,- EUR ar PVN  par viena riepu komplekta glabāšanu mūsu noliktavā uz vienu sezonu (6 mēneši).Ko ietver pakalpojums riepu sezonālā uzglabāšana?

  • Vietu riepu komplekta uzglabāšanai Atlas Riepu noliktavā uz 6 mēnešiem.
  • Garantiju, ka riepas tiks uzglabātas saudzīgi un droši. Pie mums riepas tiek uzglabātas apsargātā, sausā, vēsā noliktavā, bez tiešas saules staru ietekmes.
  • Pieņemot riepas glabāšanā, fiksējam riepu stāvokli un protektora dziļumu riepu glabāšanas aktā.
  • Kas nav mazsvarīgi - visas riepas mūsu noliktavā ir apdrošinātas.
RIEPU MEKLĒTĀJS
PĒC IZMĒRA
PĒC AUTO
Platums Augstums Diametrs
Ražotājs
Riepu tips
Meklēt
PASŪTĪJUMU GROZS
VĒL IR TUKŠS
Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo, kad lietojat viņu pakalpojumus. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes. Sīkdatņu politika.