Riepu montāžas un balansēšanas ABC Atlas Riepu servisā

Izmantojot 10 soļu principu, ieviešam skaidrību, ko nozīmē riepu montāža un balansēšana un kā šis process notiek dzīvē.

Nerunāsim par velosipēda izgudrošanu no jauna, bet gan pavisam īsi un konkrēti parādīsim, kā kvalitatīvi veicama riepu montāža. Esam sapratuši, ka reizēm priekšstats par šķietami elementāro procesu var būt visai maldīgs.

Apskatīsim biežāk izplatīto standartsituāciju - klientam uz auto ir viens riepu un disku komplekts ar ziemas riepām, bet nav vasaras riepas. Tiek veikta jaunu vasaras riepu iegāde Atlas Riepu veikalā. Tālāk nepieciešams no diskiem nomontēt ziemas riepas un uzmontēt auto jaunās vasaras riepas. Skatiet slīdrādē, kā riepu maiņa tiek veikta Atlas Riepu servisā.

Riepu montāžas un balansēšanas ABC Atlas Riepu servisā

 

Tā, lūk, riepu montāža notiek Atlas Riepu servisā. Vēl tikai varam piebilst - jo lielāks diska izmērs, jo vairāk darba un laika tas prasa, lai montāžu un balansēšanu veiktu maksimāli precīzi.

Atlas Riepu speciālisti ir profesionāļi ar vairāku gadu stāžu, kas ar vislielāko rūpību attieksies pret Tava auto riepu maiņu. Kad riepas būs uzmontētas, uz ceļa varēsi par tām aizmirst un vienkārši baudīt braucienu.

Skatīt riepu maiņas cenrādi Atlas Riepu servisā =>


RIEPU MEKLĒTĀJS
PĒC IZMĒRA
PĒC AUTO
Platums Augstums Diametrs
Ražotājs
Riepu tips
Meklēt
PASŪTĪJUMU GROZS
VĒL IR TUKŠS
Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo, kad lietojat viņu pakalpojumus. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes. Sīkdatņu politika.