Mūsu vērtības

Godīgums, cieņpilnas attiecības, profesionalitāte, ilgtermiņa sadarbība ir mūsu uzņēmuma balsti. Ievērojam šos principus gan uzņēmuma darbinieku vidū, gan darbā ar klientiem un sadarbības partneriem.

Mūsu labākais novērtējums ir klientu apmierinātība ar mūsu piedāvātajām precēm un sniegtajiem pakalpojumiem.

Misija

Uzlabot braukšanas drošību, palīdzot autobraucējiem izvēlēties piemērotākās riepas un uzturot automašīnas labā kārtībā. Mūsu mērķis ir ne tikai pārdot, bet arī celt autobraucēju izpratni par riepu un automašīnas tehniskā stāvokļa nozīmi drošā ceļu satiksmē. Esam izveidojuši īpašas sadaļas mūsu mājaslapā, lai izglītotu un skaidrotu - Riepu ABC, Kā izvēlēties vasaras riepas un Kā izvēlēties ziemas riepas, kā arī publicējam informāciju par jaunākajiem riepu testu rezultātiem sadaļās Vasaras riepu testi un Ziemas riepu testi.

Vīzija

Cienītākais riepu un autoservisa uzņēmums Latvijā.

RIEPU MEKLĒTĀJS
PĒC IZMĒRA
PĒC AUTO
Platums Augstums Diametrs
Ražotājs
Riepu tips
Meklēt
PASŪTĪJUMU GROZS
VĒL IR TUKŠS
Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo, kad lietojat viņu pakalpojumus. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes. Sīkdatņu politika.