Kā notiek riepu pasūtīšana Atlas Riepu e-veikalā?

Skaidrojam visu no A-Z.

 1. Klients izvēlas piemērotākās riepas no Atlas Riepu kataloga un ieliek tās pasūtījumu grozā.

 2. Tālāk klients izvēlas ērtāko riepu saņemšanas veidu - riepu maiņu Atlas Riepu servisā uzreiz pie riepu saņemšanas, riepu bezmaksas saņemšanu Atlas Riepu veikalā vai piegādi visā Latvijā.

 3. Pasūtījumu grozā klientam ir iespēja izvēlēties arī nepieciešamos papildus pakalpojumus, piemēram, jaunus ventīļus, ko iesakām uzstādīt pie jaunu riepu nomaiņas, nesezonas riepu uzglabāšanu Atlas Riepu noliktavā vai citus.

 4. Noslēgumā jāaizpilda īsa kontaktinformācijas forma par klientu vai uzņēmumu, ja riepas tiek iegādātas uz rekvizītiem.

 5. Nospiežot pogu "Pasūtīt", uz Atlas Riepu veikalu atnāks jauns pasūtījums.

 6. Atlas Riepu speciālists saņem pasūtījumu, pārbauda pasūtījuma detaļas un sazinās ar klientu, ja nepieciešamas korekcijas. Ja viss ir kārtībā, klientam pa e-pastu tiek nosūtīts priekšapmaksas rēķins un saskaņots riepu saņemšanas veids.

 7. Klients apmaksā priekšapmaksas rēķinu interneta bankā vai bankā vai norāda, ka izvēlēsies apmaksu skaidrā naudā, ja izvēlēta riepu piegāde. Ja klients izvēlas veikt riepu maiņu vai saņemt riepas Atlas Riepu veikalā, apmaksu par pasūtījumu var veikt arī skaidrā naudā vai ar maksājumu karti pie riepu saņemšanas.

 8. Ja izvēlēts piegādes pakalpojums, Atlas Riepu speciālists organizē riepu piegādi un sazinās ar klientu par tuvāko iespējamo riepu piegādes laiku tiklīdz maksājums ienācis Atlas Riepu bankas kontā.

 9. Klients saņem riepas un paraksta preču pavadzīmi.


  Lūdzam ņemt vērā, ka riepu rezervācija ir spēkā 5 dienas no pasūtījuma veikšanas brīža! Savukārt riepu saņemšanu no Atlas Riepu veikala pēc rēķina apmaksas lūdzam veikt 30 dienu laikā.


RIEPU MEKLĒTĀJS
PĒC IZMĒRA
PĒC AUTO
Platums Augstums Diametrs
Ražotājs
Riepu tips
Meklēt
PASŪTĪJUMU GROZS
VĒL IR TUKŠS
Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo, kad lietojat viņu pakalpojumus. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes. Sīkdatņu politika.