General Tire - ceļu un bezceļu riepu speciālists


Kas ir General Tire?

General Tire logoGeneral Tire saknes ir meklējamas 1915.gadā ASV Ohaio štatā, kad tiek dibināta General Tire Rubber Company. Kompānijas galvenie atskaites punkti:

 • 1915.gads - General Tire dibināšanas gads.
 • 1920.gads - General Tire kļūst atpazīstams kā tehnoloģiju līderis un ievieš riepu ražošanas procesā vairākas inovācijas.
 • 1930.gads - Arvien palielinoties pieprasījumam pēc General Tire riepām, kompānija izveido jaunas ražotnes Aldora Mills (ASV, Džordžijas štatā) un Meksikā.
 • 1955.gads - General Tire riepas sāk izmantot kā oriģinālo rūpnīcas aprīkojumu ASV automašīnām.
 • 1957.gads - General Tire atver pasaulē lielāko riepu testu poligonu Uvaldē, Teksasā.
 • 1987.gads - Continental riepu koncerns iegādājas General Tire, kas ir būtisks pavērsiens General Tire riepu turpmākajā attīstībā.
 • 2003.gads - Tiek atjaunota General GRABBER modeļu sērija, kas piedāvā visplašāko dažādiem apstākļiem paredzētu riepu klāstu apvidus automašīnām.
 • 2006.gads - General Tire ienāk Eiropas tirgū, radot konkurētspējīgas ziemas riepas vieglajām automašīnām - Altimax Winter.
 • 2011.gads - General Tire turpina paplašināt jauno modeļu klāstu Eiropas tirgum, ražojot kvalitatīvas riepas visās nišās - vieglajām automašīnām, apvidus automašīnām un komerctransportam.
 • 2015.gads - General Tire svin 100 gadu jubileju!Kādas riepas piedāvā General Tire?

General Tire jau gadu desmitiem ir slaveni ar savu īpašo tehnoloģiju 4x4 riepu ražošanā apvidus automašīnām. Izmantojot savas zināšanas un pieredzi, General Tire inženieri ir radījuši arī teicamas vasaras un ziemas riepas vieglajām automašīnām un komerctransportam.


Kur šobrīd tiek ražotas General Tire riepas?
Džipu riepas tiek ražotas Continental ražotnēs ASV, Meksikā un Čehijā. Savukārt General Tire riepas vieglajām automašīnām un komerctransportam tiek ražotas tikai Continental Eiropas ražotnēs Francijā, Čehijā, Slovākijā un Rumānijā.


Kāpēc izvēlēties tieši General Tire riepas?

 1. General Tire džipu riepas ir pārbaudīta vērtība gan Latvijas, gan visas pasaules ceļos un bezceļos.
 2. Inovācijas ir General Tire otrs vārds. General Tire inženieri arvien strādā pie mūsdienīgu, efektīvu un ekonomisku riepu radīšanas.
 3. Plašākais izmēru klāsts apvidus automašīnu riepu segmentā, kāds Latvijā pieejams.
 4. Apmierinātības garantija. Šīs riepas būs ne tikai kvalitatīvas, bet sniegs Jums braukšanas prieku, pārvarot dažādus apvidus.

Atlas Riepas ir vienīgais oficiālais General Tire riepu pārstāvis Latvijā.


Atlas Riepu katalogs
Meklē piemērotākās General Tire riepas savam auto Atlas Riepu e-veikalā >

RIEPU MEKLĒTĀJS
PĒC IZMĒRA
PĒC AUTO
Platums Augstums Diametrs
Ražotājs
Riepu tips
Meklēt
PASŪTĪJUMU GROZS
VĒL IR TUKŠS
Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo, kad lietojat viņu pakalpojumus. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes. Sīkdatņu politika.