Kā var saņemt Atlas Riepu veikalā pasūtītās riepas


Ir divi veidi, kā saņemt Atlas Riepu e-veikalā izvēlēto riepu komplektu

Variants Kā tas notiek? Cik tas maksā?
1 Riepu saņemšana Atlas Riepu veikalā Vagonu ielā 38, Rīgā Bezmaksas
2 Riepu komplekta piegāde uz norādīto adresi
  • Rīgā
  • Latvijas teritorijā ārpus Rīgas


Bezmaksas
15 Eur


Izdevīgi!


Piegādes nosacījumi:


1. Sūtījums tiek piegādāts uz pircēja norādīto adresi. Sūtījums tiek nodots:

  • fiziskām personām – tikai pavadlapā norādītajai personai vai citai personai, kas var uzrādīt saņēmēja personu apliecinoša dokumenta oriģinālu.
  • juridiskām personām – pavadlapā norādītajai kontaktpersonai vai citam saņēmēja pārstāvim ( sekretāre, administrators utt), kas aizpilda sūtījuma piegādes apstiprinājumu.

2. Sūtījumu, svarā virs 31.5kg, izkraušanu nodrošina saņēmējs, kurjeram piedaloties izkraušanā.

3. Bojātu vai trūkstošu sūtījuma vienību gadījumā saņēmējam nekavējoties ir jāizdara atzīme uz sūtījuma piegādes apstiprinājuma un jāsastāda akts divos eksemplāros, kuru paraksta saņēmējs un kurjers. Viens eksemplārs tiek atdots kurjeram.

4. Sūtījums tiek uzskatīts par piegādātu, kad saņēmējs aizpildījis (salasāmi norādīts vārds, uzvārds, datums, laiks, paraksts) un apzīmogojis (saņēmējs ir juridiska persona) sūtījuma piegādes apstiprinājumu. Ja saņēmējs atsakās norādīt iepriekš prasīto informāciju, sūtījums netiek izsniegts.

5. Gadījumos, kad saņēmējs atsakās pieņemt sūtījumu, kurjers veic atzīmi uz piegādes apstiprinājuma par atteikuma iemesliem.RIEPU MEKLĒTĀJS
PĒC IZMĒRA
PĒC AUTO
Platums Augstums Diametrs
Ražotājs
Riepu tips
Meklēt
PASŪTĪJUMU GROZS
VĒL IR TUKŠS
Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo, kad lietojat viņu pakalpojumus. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes. Sīkdatņu politika.