Goodyear - augstākā drošības klase riepu ražošanā


Kas ir Goodyear?

GoodYear logoGoodyear ir lielākais riepu ražošanas uzņēmums pasaulē ar pārstāvniecībām sešos kontinentos un ikgadējo pārdošanas apjomu vairāk nekā 15 biljonu ASV dolāru apmērā. Šādi rezultāti panākti ar lielu darbu un ieguldījumu jaunākajās tehnoloģijās. Pašreizējais pasaules līmeņa zīmols Goodyear ar tūkstošiem jaunievedumu, inovāciju, izgudrojumu, godalgu un novatorisku uzlabojumu atspoguļo uzņēmuma dibinātāju drosmi, inovatīvo domāšanu un praktiskumu.


Īss ieskats Goodyear riepu vēsturē
Uzņēmums Goodyear Tire & Rubber Company tika dibināts 1898. gadā, kad Frenks Seiberlings (Frank Seiberling) aizņēmās naudu no sava svaiņa un iegādājās pirmo uzņēmuma fabriku. Gumija un kokvilna no visas pasaules bija jānogādā uz lauku pilsētiņu, kurā bija pieejama tika ierobežota dzelzceļa infrastruktūra. Seiberlings (Seiberling) nodēvēja savu uzņēmumu par godu drosmīgajam vulkanizācijas tehnoloģijas ieviesējam Čārlzam Gudjēram (Charles Goodyear). Viņš arī izvēlējās īpatnējo spārnotas pēdas prečzīmi, kas joprojām ir simboliska saite ar uzņēmuma pagātni.


Goodyear un inovācijas riepu ražošanā
Inovācijas — nepārtraukti radošas jaunas idejas, izstrādājumi un materiāli — vienmēr bijušas Goodyear darbību pamatā. 1943.gadā uzņēmumā tika izveidota galvenā pētniecības nodaļa, un kopš šī laika patentēti tūkstošiem izgudrojumu. Lai turpinātu rast vēl modernākas iespējas gumijas un polimēru jomā, šodien Goodyear Pētniecības nodaļā kopā strādā zinātnieki un inženieri no visas pasaules.


Kādas riepas piedāvā Goodyear?

Goodyear ražo augstākās kvalitātes vasaras un ziemas riepas ikdienas braukšanai. Goodyear piedāvājumā atradīsiet riepas gan vieglajiem auto, gan pilsētas džipiem, gan komerctransportam. Goodyear riepu jaunākās tehnoloģijas novērtēs pat visprasīgākie autobraucēji.


Kāpēc izvēlēties tieši Goodyear riepas?

  1. Ja vēlaties būt soli priekšā jaunākajās tehnoloģijās, Goodyear ir īstā riepu izvēle.
  2. Reizēm tie daži metri bremzēšanas ceļa izšķir visu. Goodyear ir viens no neatkarīgo riepu testu līderiem.
  3. Atbildīga ražošana, saudzējot dabu, ir viens no Goodyear vērtību stūrakmeņiem.
  4. Izvēloties Goodyear riepas, variet atmest jebkādas šaubas par kvalitāti. Goodyear riepas ir stabila vērtība ar gadsimtu senu vēsturi visā pasaulē.

Atlas Riepas ir oficiālais Goodyear riepu pārstāvis Latvijā.


Atlas Riepu katalogs
Meklē piemērotākās Goodyear riepas savam auto Atlas Riepu e-veikalā >

RIEPU MEKLĒTĀJS
PĒC IZMĒRA
PĒC AUTO
Platums Augstums Diametrs
Ražotājs
Riepu tips
Meklēt
PASŪTĪJUMU GROZS
VĒL IR TUKŠS
Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo, kad lietojat viņu pakalpojumus. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes. Sīkdatņu politika.