Kāda garantija ir Atlas Riepu e-veikalā iegādātajām riepām


Visām riepām ir 2 gadu ražotāja garantija, un tā sākas no pirkumu apstiprinoša dokumenta (kases čeks vai pavadzīme) sagatavošanas brīža. Pircējam ir tiesības saņemt riepu garantijas apkalpošanu tikai pie nosacījuma, ja riepas transportlīdzeklim tiek uzstādītas riepu servisā, ievērojot visas ražotāja prasības.


Nodrošinām visas Latvijas likumdošanā noteiktās saistības:

  • atteikuma tiesības - riepu atgriešanu Atlas Riepu veikalā 14 kalendāro dienu laikā no pirkuma izdarīšanas dienas. Lūdzam ņemt vērā, ka šajā gadījumā riepas jāatgriež tādā stāvoklī, kādā tās tika izsniegtas (riepas nedrīkst būt uzmontētas vai lietotas). Maksa par piegādes pakalpojumiem netiek atgriezta.
  • tiesības divu gadu laikā no pirkuma izdarīšanas dienas izteikt pretenzijas par riepu neatbilstību ražotāja specifikācijai.


Garantija uz riepām neattiecas sekojošos gadījumos:

  • ja riepas ir bojātas ražotāja prasībām neatbilstošas montāžas rezultātā;
  • ja riepas ir bojātas ceļu satiksmes negadījumā vai neuzmanīgas ekspluatācijas rezultātā (mehāniski bojājumi).
RIEPU MEKLĒTĀJS
PĒC IZMĒRA
PĒC AUTO
Platums Augstums Diametrs
Ražotājs
Riepu tips
Meklēt
PASŪTĪJUMU GROZS
VĒL IR TUKŠS
Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo, kad lietojat viņu pakalpojumus. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes. Sīkdatņu politika.