06.11.2015Jaunā Continental IceContact 2 - augstākā veiktspēja uz ledus

2015.gada ziemas jaunums Continental IceContact 2 - Vācijā izstrādāta premium segmenta riepa, kas nodrošina optimālu bremzēšanas veiktspēju un drošību jebkādos ziemas apstākļos. Jauno Continental IceContact 2 raksturo labi sabalansētas riepas veiktspējas īpašības. Tā nodrošina labu saķeri uz ledus un sniegā, uzrāda lieliskus rezultātus bremzēšanā uz apledojuša ceļa un slapja asfalta, kā arī garantē ļoti labu vadāmību jebkādos ziemas apstākļos. Salīdzinājumā ar savu priekšgājēju, jaunajai IceContact 2 vadāmība uz sausiem ceļiem uzlabota par 9%, saķere un bremzēšana uz ledus uzlabota par 8%, un vadāmība uz ledus uzlabota par 2%. Ar jaunajām IceContact 2 riepām ziemas sezonu Jūs varēsiet baudīt drošībā, un to pierāda riepas augstais novērtējumi 2015.gada ziemas riepu testos (skatīt zemāk). 


Continental IceContact 2 ziemas riepas tehniskās iezīmes:
 

 

Uzlabota saķere uz ledus, pateicoties optimizētajam radžu izvietojumam un radžu skaita palielinājumam par 50 %

IceContact 2 riepām ir jauns Kristall radžu dizains. Radžu skaits palielināts par 50 %, un tās izkārtotas vienmērīgi, lai katrā saskares punktā būtu noteikts radžu skaits. Radzes izkārtotas zig-zag veidā, tādējādi tās vienmēr saskaras ar lielāku ledus laukumu, kas sekmē uzlabotu saķeri uz apledojuša ceļa.
Maksimāla drošība, pateicoties StudOn radžu fiksācijas tehnoloģijai

Pateicoties radžu cietajam sastāvam un īpašam pārklājumam, radžu leņķis ir stabils, un radžu kustību amplitūda ir ierobežota. Tā kā radžu fiksācija riepā ir stabilāka, jaunās IceContact 2 riepas nodrošina optimālu spēku sadali starp radzi un ledu, kā rezultātā panākta maksimāla saķere, palielināta braukšanas drošība un komforts.
Īsāka bremzēšanas distance uz ledus, pateicoties optimizētajiem ledus rezervuāriem

Ledus rezervuāri ap katru radzi aizsargā no sašķelto ledus gabaliņu iekļūšanas starp protektora blokiem. Tādējādi, bremzējot tiek nodrošināta maksimāla katras radzes saķere ar ledu. IceContact 2 garantē īsāku bremzēšanas ceļa garumu uz apledojuša ceļa, kā arī uzlabotu vadāmību un saķeri uz ledus.
Funkcionāli sadalītais protektora raksts sniedz lielisku vadāmības veiktspēju sniegā

Funkcionāli sadalītā protektora raksta asimetriskais dizains sastāv no iekšējiem un ārējiem protektora blokiem. Iekšējiem protektora blokiem ir liels saķeres šķautņu skaits un pastiprinātas lameles, kas sekmē saķeri uz sniega. Ārējos protektora blokos ir iestrādātas sinusveidīgas lameles, kas nodrošina ciešu saslēgšanos ar ceļa virsmu, tādējādi palielinot protektora ārējo bloku stingrību šķērsvirzienā. Visas šīs īpašības palīdz uzlabot vadāmības īpašības un veiktspēju. 2015.gada veiktajos ziemas riepu testos IceContact 2 uzrādījusi lieliskus rezultātus. Šis ziemas sezonas jaunums izcīnījis 2.vietu veselos četros testos:Continental IceContact 2 – tā ir Vācijā izstrādāta premium segmenta riepa, kas nodrošina optimālu bremzēšanas veiktspēju un drošību. Ļoti piemērota gan vieglajām un apvidus automašīnām, gan krosoveriem.Meklē savu Continental IceContact 2 ziemas riepu izmēru  Atlas Riepu e-veikalā > 
 

Uzzini vairāk >


Ieteikt
Drukāt


Atpakaļ uz jaunumu sarakstu
Lapa 
RIEPU MEKLĒTĀJS
PĒC IZMĒRA
PĒC AUTO
Platums Augstums Diametrs
Ražotājs
Riepu tips
Meklēt
PASŪTĪJUMU GROZS
VĒL IR TUKŠS