Kas ir Atlas Riepas?

Atlas Riepas logoAtlas Riepas - tā ir pasaules labāko riepu atlase. Jau 22 pastāvēšanas gadu laikā esam rūpīgi izvēlējušies riepu ražotājus, ar kuriem sadarboties un kuru produkcija ir piemērotākā Latvijas ceļu apstākļiem. Atlas Riepu veikala piedāvājumā atradīsiet tikai Eiropas kvalitātes riepas vieglajām automašīnām, apvidus automašīnām un komerctransportam. Lasīt vairāk par mūsu vērtībām >


Kā mēs varam Tev palīdzēt?

  1. Izmantojot ērto riepu meklētāju, palīdzēsim atrast piemērotākās riepas Tavam auto vai uzņēmuma autoparkam.
  2. Papildus jautājumu gadījumā sniegsim noderīgus padomus atbilstošāko riepu izvēlē.
  3. Nodrošināsim kvalitatīvu riepu montāžu un balansēšanu Atlas Riepu servisā, kā arī riepu remontu un riepu sezonālu uzglabāšanu.
  4. Veiksim operatīvu riepu piegādi visā Latvijā tikai par 8 EUR (4 riepu piegādes cena).
    Lasīt vairāk par mūsu pakalpojumiem >


Īsi par Atlas Riepu attīstības vēsturi.
Riepu tirdzniecība un serviss sākotnēji bija kā viens no SIA „Atlas Motors” darbības virzieniem. Augot klientu pieprasījumam un lojalitātei Atlas Motors pārstāvēto riepu modeļiem, sapratām, ka riepu virziens ir pelnījis savu zīmolu un telpu, kur augt.

Savukārt nosaukums Atlas Riepas parāda, ka piedāvājam pasaules labāko riepu atlasi. 22 Atlas Motors darbības gadu laikā esam strādājuši ar vairākiem riepu ražotājiem un iepazinuši to kvalitāti. Analizējam starptautisko riepu testu rezultātus, kā arī paši veicam testus un uzklausām mūsu klientu viedokļus, lai spētu piedāvāt tieši Latvijas ceļu apstākļiem piemērotākās riepas. Un domājam, ka mums tas ir izdevies - no lielā pasaules riepu klāsta atlasīt uzticamākos ražotājus, kas ir pierādījuši sevi gan ar lielisku kvalitāti, gan patīkamu cenu!


Kādu ražotāju riepas piedāvājam?

Esam oficiālie Continental un GoodYear / Dunlop riepu ražotāju pārstāvji Latvijā. No Continental pārstāvētajām preču zīmēm piedāvājam premium klases Continental riepas, sportiskās Uniroyal lietus riepas, ekonomiskos Barum modeļus un dažādiem ceļiem un bezceļiem  piemērotās General Tire riepas.
Tāpat mūsu plauktos varēs atrast premium klases Goodyear un Dunlop, kā arī to meitas uzņēmumu Sava un Debica jaunākos modeļus. No 2013.gada pie mums var iegādāties arī skarbajos Skandināvu apstākļos pārbaudītās Nokian riepas!

Atlas Riepas bildes
 

RIEPU MEKLĒTĀJS
PĒC IZMĒRA
PĒC AUTO
Platums Augstums Diametrs
Ražotājs
Riepu tips
Meklēt
PASŪTĪJUMU GROZS
VĒL IR TUKŠS