27.03.2013Uniroyal RainExpert vasaras riepas - piemērotākā izvēle Latvijas ceļiem

Jaunās Uniroyal RainExpert vasaras riepas Jums palīdzēs tikt galā ar neplānotiem laikapstākļiem uz ceļa.

 

Jaunākā statistika liecina, ka Eiropā ir vidēji 140 lietainas dienas gadā. Sevišķi pieaudzis spēcīgu lietusgāžu skaits vasaras mēnešos. Dodoties ceļā ar auto, Jūs nekad nevarat būt drošs par to, kādi laikapstākļi gadīsies ceļā. Bet Jums ir iespēja laikus nodrošināt savu auto pret sliktiem laikapstākļiem, braucot ar Uniroyal RainExpert riepām. Bez tam, RainExpert gan bremzējot, gan paātrinoties, gan paņemot asāk kādu līkumu uz sausa ceļa uzvedīsies ne sliktāk kā jebkura cita premium klases riepa. Toties lietainā laikā citi varēs vien skaudīgi noskatīties, ar kādu eleganci un mieru Jūsu auto šķērso kārtējo peļķi.


Uniroyal RainExpert modelis ir eksperts vismaz 3 rādītājos!

  Uzlabojums Ieguvums
rainexpert  • Dubultais V-virzienveida protektora dizains un paplašinātās garenvirziena rievas riepas centra daļā palīdz ātri sašķelt ūdeni un izspiest to no riepas saķeres virsmas, tādā veidā izvairoties no automašīnas "peldēšanas" un vadāmības zaudēšanas jeb citiem vārdiem - akvaplanēšanas. • Labākā aizsardzība pret akvaplanēšanu.
 rainexpert • Īpaši leņķveida iegriezumi riepas plecu un centrālajā daļā, kas bremzēšanas laikā nodrošina labāku riepas saķeri ar ceļu. • Samazināts bremzēšanas ceļa garums gan uz sausa, gan jo īpaši uz slapja seguma.
 rainexpert • Lai nodrošinātu riepas vienmērīgu dilšanu, jaunas riepas protektora plecu daļā abās pusēs ir iestrādāti vizuālās līdzināšanas indikatori (VLI), kas ātri vien parādīs, vai riepas iekšmala un ārmala dilst vienmērīgi. Šie indikatori kā lietussarga simboli ir ļoti sekli iestrādāti 2 vietās riepas abās pusēs. Ja pēc pirmajiem 1000 nobrauktajiem kilometriem vienā pusē simbols būs nodzisis, bet otrā - skaidri saskatāms, tas nozīmēs, ka nepieciešams veikt riteņu ģeometrijas regulēšanu jeb savirzi. Ja Jums ir aizdomas par iepriekšējo riepu nevienmērīgu dilšanu, pēc jauno riepu uzmontēšanas Atlas Riepu speciālisti iesaka nekavējoties veikt savirzi! • Ilgāks riepas kalpošanas mūžs.


Piekritīsiet, ka jaunās tehnoloģijas parasti tiek uzlūkotas ar zināmu skepsi? Riepa jau no senseniem laikiem ir melna un apaļa. Ko gan jaunu tur vēl var izdomāt? Tomēr - šā brīža dinamiskajā ikdienas satiksmē reizēm milimetri var izšķirt, vai Jūs varēsiet droši turpināt ceļu. Tieši tāpēc riepu ražotāji un inženieri arvien strādā, lai riepas padarītu vēl drošākas un ilgmūžīgākas.

Uniroyal RainExpert vasaras riepaUniroyal RainExpert riepas ir guvušas labus rezultātus vairākos testos!
  • 2011.gada ADAC vasaras riepu testos izmērā 175/65 R14 Uniroyal RainExpert ieguva vērtējumu "Ļoti ieteicama" ar komentāriem "ļoti labi sabalansēta vasaras riepa" un "uzrāda stabili labus rezultātus visos ar riepas drošību saistītajos rādītājos". Šajā testā Uniroyal ieguva 2.vietu, piekāpjoties tikai Continental Premium Contact 2, bet "iekabinot" tādiem grandiem kā Michelin, Pirelli, Goodyear, Dunlop u.c.
  • 2011.gada Auto Bild vasaras riepu testos izmērā 205/55 R16 Uniroyal RainExpert izcīnija godpilno 5.pozīciju, plecu pie pleca cīkstoties ar pirmo četru vietu ieguvējiem un vairākos parametros pat uzvarot! Auto Bild vērtējums - "sevišķi ieteicama".
  • 2010.gada ADAC vasaras riepu testos izmērā 185/65 R15 Uniroyal RainExpert ieguva vērtējumu "ļoti ieteicama" ar komentāriem "ļoti labi sabalansēta vasaras riepa" un "laba riepa gan uz slapja, gan sausa ceļa".
  • 2010.gada "Automobil Club Europe" testos izmērā 205/55 R16 Uniroyal RainExpert ieguva vērtējumu "ļoti ieteicama" ar komentāriem "labākais rezultāts akvaplanēšanas novēršanā".

Uniroyal ir lietus riepu speciālists ar vairāk nekā 30 gadu stāžu, kura vadošo pozīciju lietus riepu segmentā apstiprina daudzie neatkarīgie riepu testi. Uniroyal misija ir sniegt autobraucējiem maksimāli drošu braukšanu, pat ja ārā līst un ceļu klāj peļķes. Atlas Riepu speciālisti Uniroyal riepas tirgo jau 16 gadus, kas liecina par to, ka Uniroyal zīmols ir iecienīts un laika pārbaudi izturējis arī Latvijas autobraucēju vidū.

continental logoUniroyal riepu kvalitāti garantē Continental koncerns, kura ražotnēs Vācijā un citās Eiropas valsīts riepas tiek izgatavotas, izmantojot jaunākās tehnoloģijas.

Meklē savu Uniroyal RainExpert izmēru Atlas Riepu e-veikalā!


Uzzini vairāk >


Ieteikt
Drukāt


Atpakaļ uz jaunumu sarakstu
Lapa 
RIEPU MEKLĒTĀJS
PĒC IZMĒRA
PĒC AUTO
Platums Augstums Diametrs
Ražotājs
Riepu tips
Meklēt
PASŪTĪJUMU GROZS
VĒL IR TUKŠS