https://www.youtube.com/watch?v=vmWuVUrZhyQ&feature=youtu.be 

">
IceContact 2 

  Platums Augstums Diametrs KiĀi Cena Atlas cena/gab. Noliktavā  
  255 50 R19 107T 458.00 € 266.00 € Zvaniet!
Skatīt citus izmērus

Continental IceContact 2 - jaunākā Continenental ziemas riepa ar radzēm! Augstākā veiktspēja uz ledus vieglajiem un apvidus automobiļiem. Vienīgā ielas riepa ar ielīmēto radžu tehnoloģiju! Aizmirstiet par izkritušām radzēm!    

Būtiskākās priekšrocības:

  • Uzlabota saķere uz ledus. Jaunajām IceContact 2 ziemas riepām ir jauna dizaina radzes. Radžu skaits palielināts par 50 % un tās izkārtotas ļoti vienmērīgi. Pateicoties radžu izkārtojumam, tās vienmēr saskaras ar lielāku ledus laukumu, kas sekmē uzlabotu saķeri uz apledojuša ceļa. 
  • Maksimāla drošība. Pateicoties jaunizstrādātajai StudOn radžu fiksācijas tehnoloģijai, Continental jaunā IceContact™ nodrošina maksimālu saķeri, palielinātu braukšanas drošību un komfortu.
  • Īsāka bremzēšanas distance uz ledus. Bremzējot, IceContact 2 nodrošina ciešu saķeri ar apledojušu ceļa virsmu, tādējādi tiek sekmēta īsāka bremzēšanas distance un uzlabota vadāmība uz apledojuša ceļa.
  • Lieliska vadāmības veiktspēja sniegā. Riepas protektora raksta dizains sastāv no iekšējiem un ārējiem protektora blokiem. Iekšējie bloki nodrošina saķeri ar sniegu, bet ārējie bloki palielina bloku stingrību šķērsvirzienā. Šīs īpašības palīdz uzlabot vadāmības īpašības un veiktspēju sniegā.


Vācijā izstrādāta Continental premium segmenta riepa, kas nodrošina optimālu bremzēšanas veiktspēju un drošību.
https://www.youtube.com/watch?v=vmWuVUrZhyQ&feature=youtu.be 

Riepu apzīmējumu skaidrojums
Vasaras riepa
Vasaras riepa, izmantojama arī kā vissezonas riepa
Skandināvu tipa ziemas riepa
Centrāleiropas tipa ziemas riepa, izmantojama ari kā vissezonas riepa
Ziemas riepa ar radzēm
Radzējama ziemas riepa
Kravnesības indekss
Ātruma indekss

Informācijai: Atlas Riepu e-veikalā visas cenas norādītas par 1 gab. riepu bez diska, € ar PVN. Akcijas cenas spēkā šodien.
RIEPU MEKLĒTĀJS
PĒC IZMĒRA
PĒC AUTO
Platums Augstums Diametrs
Ražotājs
Riepu tips
Meklēt
PASŪTĪJUMU GROZS
VĒL IR TUKŠS