29.10.2017Izvēlies Continental WinterContact TS 860 ziemas riepas - ziemas testu uzvarētājas

Jaunā Continental WinterContact TS 860 - Centrāleiropas tipa ziemas riepa, kas nodrošina optimālu bremzēšanas veiktspēju un drošību jebkādos ziemas apstākļos.Ar jaunajām WinterContact TS 860 riepām Jūs varēsiet izbaudīt maksimāli drošu ziemas sezonu. To pierāda arī uzvara vērienīgākajā vācu auto žurnāla AutoBild 2016.gada ziemas riepu testā (detalizēti testa rezultāti >). WinterContact TS 860 ieņēma godalgoto 1.vietu 50 ziemas riepu modeļu konkurencē, saņemot šādus ekspertu komentārus:
 

+ Nepārspējama premium segmenta ziemas riepa
+ Dinamiska un precīza vadāmība visos ceļa apstākļos
+ Precīza stūres reakcija
+ Teicama degvielas ekonomija

 


Continental WinterContact TS 860 ziemas riepas tehniskās iezīmes:
  

 

Continental WinterContact TS 860  Cool Chili™ tehnoloģija nodrošina maksimālu bremzēšanas veiktspēju jebkādos ziemas apstākļos. 
  • Jaunizstrādātais Cool Chili™ tehnoloģijas silīcija gumijas sastāvs nodrošina izcilu saķeri uz slapjiem ceļiem, sekmējot ievērojami labāku bremzēšanas veiktspēju.
  • Pateicoties īpašam gumijas maisījumam un elastīgo polimēru matricai, WinterContact™ TS 860 saglabā elastību un droši novada bremzēšanas spēkus līdz saķeres virsmai, pat ja to klāj ledus, sniegs vai lietus ūdens.
Continental WinterContact TS 860 Liquid Layer Drainage™ sistēma samazina bremzēšanas distanci uz apledojušiem ceļiem. 
  • Liquid Layer Drainage™ sistēma samazina bremzēšanas distanci uz apledojušiem ceļiem.
  • Jaunā daudzkanālu lameļu sistēma nepārtraukti izspiež ūdeni no saķeres virsmas, tādējādi nodrošinot uzlabotu bremzēšanas veiktspēju uz apledojušiem ceļiem.
  • Īpašā ūdens novadīšanas sistēma izslēdz vājas bremzēšanas veiktspējas risku, ko varētu izraisīt ūdens slānis virs kūstoša ledus.
Continental WinterContact TS 860 Snow Curve+ tehnoloģija drošai braukšanai līkumos uz sniegotiem ceļiem. 
  • Jauna, saķeri uzlabojoša 3D rievu struktūra uzlabo riepas saslēgšanos ar sniegotiem ceļiem, īpaši līkumos.
  • Sniegs tiek saspiests visā protektora rievu struktūrā - vairāk nekā 1000 punktos viscaur riepas protektoram.
  • Snow Curve+ tehnoloģija ļauj riepai labāk novadīt šķērsvirziena spēkus līdz saķeres virsmai, tādējādi uzlabojot braukšanas drošību līkumos.Riepu ražotājam Continental ir pamatots iemesls lepoties ar izstrādāto iepriekšējo ziemas riepu modeli ContiWinterContact 850, kas saņēmis neskaitāmas godalgas un ieņēmis Top vietas lielākajos, neatkarīgajos ziemas riepu testos iepriekšējo 4 gadu laikā, kopš tā laišanas tirgū. Tomēr šī kompānija nekad neapstājas pie sasniegtā. Continental inženieri vienmēr ir izcēlušies ar neatlaidīgu darbu pie inovatīvām tehnoloģijām, lai panāktu visaugstāko drošību.

 

Salīdzinājumā ar savu, jau tā veiksmīgo priekšgājēju ContiWinterContact TS 850, jaunajai Continental  WinterContact TS 860 bremzēšana uz slapja ceļa uzlabota vēl par 5%, bremzēšana uz ledus uzlabota par 4%, vadāmība un saķere sniegā uzlabota par 2%, trokšņu līmenis samazināts par 2%, un aizsardzība pret akvaplanēšanu uzlabota par 1%. Savukārt noskrējienu un rites pretestību, Continental inženieriem izdevies saglabāt tādu pašu, kā iepriekšējam modelim.

 

Pēc Eiropas Savienības riepu marķējuma kritērijiem, jaunā WinterContact TS 860 saņēmusi B novērtējumu saķerē uz slapja ceļa un C novērtējumu rites pretestībā. Sākot ar 2016.gada ziemas sezonu, šī jaunā Continental ziemas riepa kompaktās un vidējās klases automašīnām, pakāpeniski aizstās priekšgājēju Continental WinterContact TS 850.

 


Continental WinterContact TS 860 pieejama 49 izmēros 14 - 17 collu diskiem.

 

Continental WinterContact TS 860 ziemas riepas pieejamas šādos izmēros:
Riepas platums mm: 155 - 225
Riepas profila augstums: 45 - 70
Diska izmērs collās: 14 - 17
Ātruma indekss: T/H/V

 

 

 Meklē savu Continental ziemas riepu izmēru un uzzini cenu Atlas Riepu e-veikalā >


 

Uzzini vairāk >


Ieteikt
Drukāt


Atpakaļ uz jaunumu sarakstu
Lapa 
RIEPU MEKLĒTĀJS
PĒC IZMĒRA
PĒC AUTO
Platums Augstums Diametrs
Ražotājs
Riepu tips
Meklēt
PASŪTĪJUMU GROZS
VĒL IR TUKŠS