02.10.2015Uniroyal MS Plus 77 - labākās ziemas riepas slapjiem laikapstākļiem

Gan eksperti un testu veicēji, gan pircēji un mēs paši atzīstam - Uniroyal MS Plus 77 ir drošas un labas ziemas riepas.Uniroyal ir lietus riepu eksperti jau vairāk nekā 40 gadus un šī zīmola riepu galvenā būtība ir sniegt augstāko veiktspēju uz slapja ceļa. Lai to panāktu, šīm riepām ir izstrādāts īpašs, slapjiem laika apstākļiem pielāgots gumijas sastāvs. Taču nedomājiet, ka Uniroyal riepas ir labākā izvēle tikai vasaras lietainajām dienām. Statistikas dati liecina, ka Centrāleiropas reģionos lietaino dienu skaits pārsniedz sniegoto dienu skaitu.


Uniroyal MS Plus 77 ziemas riepas ir izstrādātas tieši slapjiem laika apstākļiem ziemā, kad ceļu klāj lietus peļķes, slapjš sniegs, sniega putra, kā arī ūdens slānis, kas radies kūstot ledum un sniegam. Arī mūsu platuma grādos ziemas mēdz būt dažādas un laika apstākļi ļoti mainīgi: no stindzinoša -30 grādu sala un pamatīgas sniega kārtas uz ceļiem, līdz pat vairākiem grādiem virs + atzīmes termometra stabiņā un neciešamas sniega putras gan uz ceļiem, gan automašīnas virsbūves. Taču uztraukumam nav pamata. Uniroyal MS Plus 77 ziemas riepas veiksmīgi tiks galā gan ar lietu, gan sniegu, gan šķīdoni.


Specifiskās iezīmes Efekts Ieguvums Vizualizācija
● Paplašināti ūdens novadīšanas kanāli riepas centrālajā un plecu daļā
● Palielināts skaits garenvirziena kanālu un iegriezumu
● V-veida protektora zīmējums

● Maksimāli ātra ūdens izspiešana no saķeres virsmas
● Uzlabota protektora spēja absorbēt ūdeni, neļaujot riepai ”uzpeldēt”

Uzlabota aizsardzība pret akvaplanēšanu

● Jauns silīcija gumijas sastāvs, kas īpaši izstrādāts slapjiem laika apstākļiem
● Lieli, spēcīgi protektora bloki riepas plecu daļā

● Samazināts kontaktlaukums ar asfalta nelīdzenumos sakrājušos ūdeni
● Samazināta protektora bloku deformēšanās līkumos

Uzlabota vadāmība uz slapja ceļa
Augsts lameļu blīvums Uzlabota sniega samalšana jeb sašķelšana Labāka saķere un vadāmība sniegā
● Augsts lameļu blīvums
● Lamelēs iestrādātās starplikas nodrošina lameļu nesakļaušanos slodzes ietekmē

● Uzlabota ūdens attīrīšana no ledus virskārtas
● Vairāk vietas ūdens izspiešanai no saķeres virsmas

Uzlabotas bremzēšanas īpašības uz ledusUniroyal MS Plus 77 riepai ir piešķirti šādi marķējumi:

  • M+S (dubļi un sniegs) - ES direktīvā marķējums „M+S” oficiāli ir definēts ar nozīmi: „riepa ar protektora rakstu un struktūru, kas, pirmkārt, izstrādāta tā, lai ziemas apstākļos nodrošinātu labāku veiktspēju nekā standarta riepas”.
  • Alpu simbols - Atbilstoši UNECE reglamentam (spēkā ES un vairākās citās valstīs), kā arī ASV un Kanādas riepu reglamentam, marķējums „Alpu simbols” apzīmē īstas ziemas riepas. Ziemas riepām ar šādu apzīmējumu ir jāpierāda sava veiktspēja sniegā objektīvos testos un tām noteikti ir jāsasniedz vai jāpārsniedz noteikti standarti. Šādas riepas nodrošina augstu veiktspēju, drošību un labas vadāmības īpašības sniegā un uz apledojušiem ceļiem pat pie ļoti zemas gaisa temperatūras.2014.gadā veiktajā ADAC ziemas riepu testā Uniroyal MS Plus 77 izcīnīja 5.vietu sīvā konkurencē ar vairākiem cienījamiem riepu ražotājiem, saņemot pozitīvu ekspertu atzinumu: zema rites pretestība un laba degvielas ekonomija.


Uniroyal - tā ir vācu kvalitāte par saprātīgu cenu! Uniroyal riepas tiek izgatavotas Continental koncerna rūpnīcās Eiropā, kas nodrošina nemainīgi augstu kvalitāti un autobraucēju lojalitāti Uniroyal zīmolam.


Meklē savu Uniroyal MS Plus 77 ziemas riepu izmēru Atlas Riepu e-veikalā =>Uzzini vairāk >


Ieteikt
Drukāt


Atpakaļ uz jaunumu sarakstu
Lapa 
RIEPU MEKLĒTĀJS
PĒC IZMĒRA
PĒC AUTO
Platums Augstums Diametrs
Ražotājs
Riepu tips
Meklēt
PASŪTĪJUMU GROZS
VĒL IR TUKŠS