30.10.2017General Tire Altimax Winter 3 - vispusīga ziemas riepa dažādiem ceļiem

General Tire Altimax Winter 3 ir jauna bez-radžu Centrāleiropas tipa ziemas riepa vieglajām automašīnām, kas ražota Continental Eiropas rūpnīcās.

Tā nodrošina teicamu saķeri uz sniegota un apledojuša ceļa, pateicoties uzlabotai protektora tehnoloģijai. Altimax Winter 3 ir īstens ziemas eksperts, uz kuru droši var paļauties jebkādos ziemas apstākļos!

 

 

Salīdzinājumā ar iepriekšējo modeli Altimax Winter Plus, jaunajai Altimax Winter 3:

  • saķere sniegā uzlabota par 3%
  • trokšņu līmenis samazināts par 2%
  • nodilumizturība paaugstināta par 2%
  • vadāmība sniegā uzlabota par 1%
General Tire Altimax Winter 3 ziemas riepas jau ierindojušās TOP pirkumu sarakstā Eiropas valstīs. Latvijas autobraucējiem no 2017.gada tās tiek piedāvātas kā Atlas Riepu īpašais piedāvājums.
General Tire Altimax Winter 3 tehniskās iezīmes:Uzlabota saķere uz sniegota un apledojuša ceļa

  • Jaunās General Tire Altimax Winter 3 riepas uzlabotais protektora raksts ar palielinātu saķeres šķautņu skaitu sekmē spēcīgu saķeri uz sniegotiem un apledojušiem ceļa segumiem.

Lieliska vadāmība uz sniegota ceļa
  • Daudzās saķeres šķautnes dažādos leņķos nodrošina ārkārtīgi spēcīgu vilkmi visos braukšanas virzienos. Specifiskā protektora raksta struktūra efektīvi sakļaujas ar sniegu, sekmējot lielisku saķeri un stabilitāti līkumos.

Uzlabota vadāmība uz sausa ceļa

  • Protektora raksta dizains ar platiem protektora blokiem riepas plecu daļā sekmē labāku spēku pārnesi, kas ievērojami uzlabo vadāmības īpašības, it īpaši uz sausa ceļa.

 

 

 

Continental logoGeneral Tire ražotās riepas dienas gaismu pirmo reizi ieraudzīja pirms 100 gadiem. Gadu gaitā uzkrātā General Tire pieredze riepu ražošanā ļāvusi sasniegt vēl augstākas virsotnes un radīt ziemas riepas ar lieliskiem veiktspējas rādītājiem, tai pat laikā saglabājot autobraucējiem pieejamu cenu. General Tire riepas tiek izgatavotas Continental koncerna rūpnīcās Eiropā, izmantojot jaunākās tehnoloģijas, kas garantē nemainīgi augstu kvalitāti un autobraucēju lojalitāti Genaral Tire zīmolam.

 Meklē savu General Tire ziemas riepu izmēru un uzzini cenu Altimax Winter 3 modelim Atlas Riepu e-veikalā.

 

 

 

Uzzini vairāk >


Ieteikt
Drukāt


Atpakaļ uz jaunumu sarakstu
Lapa 
RIEPU MEKLĒTĀJS
PĒC IZMĒRA
PĒC AUTO
Platums Augstums Diametrs
Ražotājs
Riepu tips
Meklēt
PASŪTĪJUMU GROZS
VĒL IR TUKŠS