21.10.2016General Tire Altimax Winter Plus - lieliskas riepas ziemas vai vissezonas braukšanai

General Tire Altimax Winter Plus Centrāleiropas tipa ziemas riepu panākumu atslēga ir virzienveida protektora raksts, 'zig-zag' veida centrālā rieva un dažādos leņķos izvietotās lameles.Šāds riepas dizains nodrošina teicamu saķeri un vadāmību Latvijas mainīgajos ziemas apstākļos. Sniegā, slapjdraņķī un lietū Altimax Winter Plus ziemas riepas nodrošinās stabilas un pārliecinošas braukšanas īpašības.

Riepas ir testētas un pielāgotas tieši Eiropas mainīgajiem ziemas apstākļiem. Laba noturība arī uz sausa asfalta. Pateicoties vidēji cietajam gumijas sastāvam Altimax Winter Plus ir izmantojamas arī kā vissezonas riepas.

Bet aplūkosim šīs riepas tehniskās iezīmes detalizētāk, lai precīzāk izprastu kādas priekšrocības riepa sniegs jums uz ceļa ziemas apstākļos.

Tehniskās iezīmes Efekts Ieguvums Vizualizācija
● ‘Zig-zag’ rieva garenvirzienā protektora raksta centrā
● ‘Zig-zag’ veida lameles, kas izvietotas dažādos leņķos

‘Zig-zag’ veida dizains palīdz labāk riepai ieķerties sniegā un veidot saķeri, lai nodrošinātu labāku caurgājamību ● Teicama saķere uz ceļa ziemas apstākļos
● Nepārspējama stabilitāte līkumos uz sniegota un apledojuša ceļa

● Platas šķērsvirziena un garenvirziena rievas protektora rakstā
● Uzlabots silīcija gumijas sastāvs

● Paātrināta ūdens izspiešana no saķeres virsmas
● Uzlabota saķere uz slapja ceļa seguma

● Uzlabota aizsardzība pret akvaplanēšanu
● Īsāks bremzēšanas ceļa garums un stabilitāte līkumos uz slapja ceļa

● Pamatīgi protektora bloki plecu un centrālajā riepas daļā
● Dažāds lameļu dziļums

Augsta stabilitāte garenvirzienā un šķērsvirzienā ● Teicama braukšanas stabilitāte uz sausa ceļa seguma
● Samazināts bremzēšanas ceļa garums

Virzienveida protektora raksts Zems trokšņu līmenis Uzlabots braukšanas komforts
Protektora raksts optimizēts samazinātai rites pretestībai Uzlabota riepas stingrība un struktūra Zems degvielas patēriņš, paildzināts kalpošanas mūžsGeneral Tire ražotās riepas dienas gaismu pirmo reizi ieraudzīja aptuveni pirms 100 gadiem ASV. Gadu gaitā uzkrātā General Tire pieredze riepu ražošanā ļāvusi sasniegt vēl augstākas virsotnes un radīt ziemas riepas ar teicamiem veiktspējas rādītājiem, tai pat laikā saglabājot pieejamu cenu. General Tire vieglo automašīnu riepas tiek izgatavotas Continental koncerna rūpnīcās Eiropā, izmantojot jaunākās tehnoloģijas, kas garantē nemainīgi augstu kvalitāti un autobraucēju lojalitāti Genaral Tire zīmolam.


Altimax Winter Plus riepai ir piešķirti šādi marķējumi:

  • M+S (dubļi un sniegs) - ES direktīvā marķējums „M+S” oficiāli ir definēts ar nozīmi: „riepa ar protektora rakstu un struktūru, kas, pirmkārt, izstrādāta tā, lai ziemas apstākļos nodrošinātu labāku veiktspēju, nekā standarta riepas”.
  • Alpu simbols - Atbilstoši UNECE reglamentam (spēkā ES un vairākās citās valstīs), kā arī ASV un Kanādas riepu reglamentam, marķējums „Alpu simbols” apzīmē īstas ziemas riepas. Ziemas riepām ar šādu apzīmējumu ir jāpierāda sava veiktspēja sniegā objektīvos testos un tām noteikti ir jāsasniedz vai jāpārsniedz noteikti standarti. Šādas riepas nodrošina augstu veiktspēju, drošību un labas vadāmības īpašības sniegā un uz apledojušiem ceļiem pat pie ļoti zemas gaisa temperatūras.


General Tire Altimax Winter Plus ziemas riepas izmēru klāsts Atlas riepu e-veikalā >


Uzzini vairāk >


Ieteikt
Drukāt


Atpakaļ uz jaunumu sarakstu
Lapa 
RIEPU MEKLĒTĀJS
PĒC IZMĒRA
PĒC AUTO
Platums Augstums Diametrs
Ražotājs
Riepu tips
Meklēt
PASŪTĪJUMU GROZS
VĒL IR TUKŠS