27.03.2017General Tire Altimax Comfort – komfortabla vasaras riepa ar ekonomisku degvielas patēriņu

General Tire Altimax Comfort ir uzticams partneris komfortablai un klusai braukšanai. Turklāt, silīcija gumijas sastāvs garantē samazinātu degvielas patēriņu.Salīdzinājumā ar savu priekšgājēju Altimax RT, jaunajai Altimax Comfort bremzēšanas veiktspēja uz slapja ceļa seguma uzlabota pat 7%, rites pretestība samazināta par 7%, vadāmība uz slapjiem ceļiem uzlabota par 3%, aizsardzība pret akvaplanēšanu palielināta par 3% un nodilumizturība palielināta par 1%.

 

Lai būtiski samazinātu akvaplanēšanas risku, atkarībā no riepas platuma, Altimax Comfort riepas tiek ražotas ar 3 vai 4 centrālajām garenvirziena protektora rievām. Riepas platumā līdz 195 mm tiek piedāvātas ar 3 centrālām garenvirziena rievām, savukārt riepas, kas platākas par 195 mm, tiek ražotas ar 4 garenvirziena rievām protektora vidusdaļā.

 

General Tire Altimax Comfort tiek ražotas Continental rūpnīcās Vācijā, Francijā u.c. Eiropā. Šīs vasaras riepas nodrošina sabalansētas braukšanas īpašības par saprātīgu cenu. General Tire Altimax Comfort piemērotas kompaktās un vidējās klases automašīnām, kā arī miniveniem.

 

General Tire Altimax Comfort tehniskās iezīmes:

 

Tehniskās iezīmes Efekts Ieguvums Vizualizācija
● Silīcija gumijas sastāvs, kas piemērots slapjiem laika apstākļiem
● Šķērsvirziena lameles protektora blokos

Uzlabota saķere uz slapja ceļa un ātra ūdens slāņa pāršķelšana uz ceļa virsmas Īsāka bremzēšanas distance

General Tire Altimax Comfort
● Stingri protektora bloki ārējā pleca daļā
● Savstarpēji savienoti protektora bloki iekšējā pleca daļā
● Taisnas centrālās garenvirziena rievas

● Teicama stabilitāte un uzlabota stūres reakcija
● Ātra ūdens izspiešana no saķeres virsmas
● Ļoti precīza stūres reakcija uz slapja ceļa seguma
● Augsta aizsardzība pret akvaplanēšanu

General Tire Altimax Comfort
Jauns gumijas sastāvs ar uzlabotu protektora bloku stingrību


Samazināta rites pretestība un riepas uzkaršana    Zems degvielas patēriņš un augsta nodilumizturība


General Tire Altimax Comfort
Riepas protektorā iestrādāti VAI - vizuāli savirzes indikatori Indikatori sniedz informāciju par nevienmērīgu nodilumu neprecīzas savirzes dēļ    Būtiski lielāks riepas kalpošanas ilgums General Tire Altimax Comfort
Riepā iestrādāti RTM - rekomendējamā protektora minimuma indikatori Indikatori sniedz informāciju par protektora nodilumu un riepu nomaiņas nepieciešamību Uzlabota braukšanas drošība General Tire Altimax Comfort

 

 

Meklē savu General Tire Altimax Comfort vasaras riepu izmēru un uzzini cenu Atlas Riepu e-veikalā.

 

 

General Tire ražotās riepas dienas gaismu pirmo reizi ieraudzīja aptuveni pirms 100 gadiem ASV. Gadu gaitā uzkrātā General Tire pieredze riepu ražošanā ļāvusi sasniegt vēl augstākas virsotnes un radīt vasaras riepas ar teicamiem veiktspējas rādītājiem, tai pat laikā saglabājot pieejamu cenu. General Tire vieglo automašīnu riepas tiek izgatavotas Continental koncerna rūpnīcās Eiropā, izmantojot jaunākās tehnoloģijas, kas garantē nemainīgi augstu kvalitāti un autobraucēju lojalitāti Genaral Tire zīmolam.

 

Uzzini vairāk >


Ieteikt
Drukāt


Atpakaļ uz jaunumu sarakstu
Lapa 
RIEPU MEKLĒTĀJS
PĒC IZMĒRA
PĒC AUTO
Platums Augstums Diametrs
Ražotājs
Riepu tips
Meklēt
PASŪTĪJUMU GROZS
VĒL IR TUKŠS