Kā var norēķināties par pirkumu Atlas Riepu e-veikalā


Apmaksu par pirkumu Atlas Riepu e-veikalā varēsi veikt 3 veidos:

  1. Apmaksa skaidrā naudā, saņemot riepas Atlas Riepu veikalā Vagonu ielā 38, Rīgā. Pirkuma apmaksa tiek veikta riepu saņemšanas brīdī. Pārdevējs izsniegs čeku un riepu garantijas kvīti, kas kalpos kā pirkuma apmaksas apstiprinājums.

  2. Apmaksa ar kredītkarti, saņemot riepas Atlas Riepu veikalā Vagonu ielā 38, Rīgā. Pieņemam Visa, Visa Electron, Mastercard un Maestro kredītkartes. Pirkuma apmaksa tiek veikta riepu saņemšanas brīdī. Pārdevējs izsniegs čeku un riepu garantijas kvīti, kas kalpos kā pirkuma apmaksas apstiprinājums.

  3. Apmaksa ar interneta banku vai apmaksājot rēķinu bankā, ja izvēlies saņemt riepas, izmantojot Atlas piegādes pakalpojumu. Šādus apmaksas nosacījumus vari izvēlēties, arī saņemot riepas Atlas Riepu veikalā Vagonu ielā 38, Rīgā. Rūpīgi aizpildi visus pasūtījuma noformēšanai prasītos datus, lai varam sagatavot priekšapmaksas rēķinu pasūtījuma apstiprināšanai. Pēc pasūtījuma apstiprināšanas Atlas Riepu speciālists ar Tevi sazināsies un nosūtīs priekšapmaksas rēķinu. Veicot  rēķina apmaksu, lūdzu, norādīt rēķina numuru. Riepu piegāde tiks veikta tikai pēc pilnas rēķina summas ienākšanas SIA Atlas Motors bankas kontā. Riepu saņemšanas brīdī Tev būs jāparaksta Preču pavadzīme, kas ir pirkuma apmaksas apstiprinājums.

    JAUNUMS!
    Tagad iespējams norēķināties par riepām arī skaidrā naudā, saņemot riepas, jebkurā Latvijas vietā! Izmantojot šo iespēju, lūdzam sagatavot precīzu naudu. Maksa par pakalpojumu - 2 Eur, kas tiek pievienota piegādes izmaksām (8 Eur).
RIEPU MEKLĒTĀJS
PĒC IZMĒRA
PĒC AUTO
Platums Augstums Diametrs
Ražotājs
Riepu tips
Meklēt
PASŪTĪJUMU GROZS
VĒL IR TUKŠS