https://www.youtube.com/watch?v=vp29tAGmTgY

">
ContiVikingContact 6 

  Platums Augstums Diametrs KiĀi Cena Atlas cena/gab. Noliktavā  
  195 65 R15 95T C F 72dB 147.00 € 84.00 € Zvaniet!
Skatīt citus izmērus

Continental ContiVikingContact 6 - jaunākā Skandināvu frikcijas tipa ziemas riepa. Paredzēta visskarbākajiem ziemas apstākļiem. Izstrādāta un ražota Vācijā.

ContiVikingContact 6 riepu raksturo Diferencētā Protektora Tehnoloģija (DTT) – funkcionāli riepas protektors sadalīts trīs sektoros, kas ļauj nodrošināt izcilu veiktspēju gan uz sniegotiem, gan apledojušiem, gan sausiem ceļiem. Šī ir būtiskākā priekšrocība, kas padara Continental par labāko izvēli premium Skandināvu tipa ziemas riepu segmentā.

ContiVikingContact 6 riepas priekšrocības:

  • Uzlabota saķere un vadāmība uz sniegotiem ceļiem, pateicoties jaunam protektora konceptam – liels protektora bloku saķeres šķautņu skaits un garenvirziena rievās iestrādātas starplikas.
  • Ievērojami uzlabota saķere uz apledojuša ceļa, pateicoties homogēnajai lameļu struktūrai un lameļu sieniņās iestrādātajiem, pamīšus izkārtotajiem atbalstiem.
  • Izcilai saķerei ar ceļa virsmu un vadāmībai uz sausa ceļa seguma riepas ārējā pleca daļā pielietota adaptīvā Pāru Bloku Tehnoloģija (Twin Block Technology).

https://www.youtube.com/watch?v=vp29tAGmTgY

Riepu apzīmējumu skaidrojums
Vasaras riepa
Vasaras riepa, izmantojama arī kā vissezonas riepa
Skandināvu tipa ziemas riepa
Centrāleiropas tipa ziemas riepa, izmantojama ari kā vissezonas riepa
Ziemas riepa ar radzēm
Radzējama ziemas riepa
Kravnesības indekss
Ātruma indekss

Informācijai: Atlas Riepu e-veikalā visas cenas norādītas par 1 gab. riepu bez diska, € ar PVN. Akcijas cenas spēkā šodien.
RIEPU MEKLĒTĀJS
PĒC IZMĒRA
PĒC AUTO
Platums Augstums Diametrs
Ražotājs
Riepu tips
Meklēt
PASŪTĪJUMU GROZS
VĒL IR TUKŠS