ContiCrossContact LX2 

  Platums Augstums Diametrs KiĀi Cena Atlas cena/gab. Noliktavā  
  235 70 R16 106H E C 71dB 188.00 € 111.00 € Zvaniet!
Skatīt citus izmērus

Continental ContiCrossContact LX 2 - vasaras riepa krosoveriem un apvidus automobiļiem (ar M+S marķējumu). Lieliska vadāmība gan uz ceļa, gan viegla bezceļa apstākļos.

Galvenās priekšrocības:

  • Lieliska bremzēšanas veiktspēja uz sausa un slapja ceļa seguma, labas vadāmības īpašības. Masīvā protektora centrālā daļa, noslēgtais protektora plecu raksts un papildus izvirzītās zonas protektora blokos nodrošina ievērojami palielinātu riepas protektora raksta stingrību. Tādējādi riepa nodrošina lielisku vadāmību un ļoti labas bremzēšanas īpašības uz sausas ceļa virsmas. Savukārt lielais lameļu daudzums protektora blokos nodrošina uzlabotu saķeri, teicamas bremzēšanas īpašības uz slapja ceļa un paātrinātu ūdens izspiešanu no saķeres virsmas.
  • Augsts nobraukuma potenciāls un augsta līmeņa braukšanas komforts. Samazināts trokšņa līmenis garantē augstu braukšanas komfortu. Turklāt, riepas karkasa dizains nodrošina vienmērīgu spiediena sadalījumu, kas sekmē augstu nobraukuma potenciālu.
  • Nepārspējama saķere mērena bezceļa apstākļos. Liels lameļu skaits protektora blokos rada ārkārtīgi daudz saķeres šķautnes, kas garantē nepārspējamu saķeri viegla bezceļa apstākļos.
Riepu apzīmējumu skaidrojums
Vasaras riepa
Vasaras riepa, izmantojama arī kā vissezonas riepa
Skandināvu tipa ziemas riepa
Centrāleiropas tipa ziemas riepa, izmantojama ari kā vissezonas riepa
Ziemas riepa ar radzēm
Radzējama ziemas riepa
Kravnesības indekss
Ātruma indekss

Informācijai: Atlas Riepu e-veikalā visas cenas norādītas par 1 gab. riepu bez diska, € ar PVN. Akcijas cenas spēkā šodien.
RIEPU MEKLĒTĀJS
PĒC IZMĒRA
PĒC AUTO
Platums Augstums Diametrs
Ražotājs
Riepu tips
Meklēt
PASŪTĪJUMU GROZS
VĒL IR TUKŠS